Uporaba
Kot brezhalogeni in okolju prijazni krmilni, priključni in povezovalni kabli v električnih sistemih, na požarno občutljivih območjih in objektih z visoko koncentracijo ljudi in premoženja, za fiksno vgradnjo in gibljivo uporabo brez natezne obremenitve in prisilnega vodenja. Primerno za polaganje v suhih in vlažnih prostorih, vendar na prostem ne brez UV-zaščite in ni primerno za polaganje v zemljo.
Posebnosti
- FRNC (zaviralec gorenja, nekoroziven).
- SPF 0H (nizek dim, nič halogena).
- Izboljšano obnašanje v primeru požara (v skladu z IEC 60332-3-25 kat. A).
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2014/35/EU („Direktiva o nizki napetosti“) CE.
- Brez PWIS/brez silikona (med proizvodnjo).
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Gole bakrene pramenke |
|---|---|
| Klasa | V skladu z IEC 60228 kl. 5 |
| Material izolacije | Posebna mešanica brez halogena |
| Označba žil | Po DIN VDE 0293 črne žile z belimi številkami, G = z GNGE |
| Prepletenost | Žile v plasteh |
| Material zunanjega plašča | Posebna mešanica brez halogena |
| Barva plašča | Siva, RAL 7001 |
| Nazivna napetost | Uo/U: 300/500 V |
| Preskusna napetost | 3 kV |
| Odpornost vodnika | V skladu z IEC 60228 kl. 5 |
| Izolacijski upor | Najmanj 20 MΩ x km |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehnično prilogo |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | 4 xd |
| Najmanjši polmer pregibanja (premičen) | 15 xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | -40 °C / +70 °C |
| Delovna temp. (premičen) min/maks | -15 °C / +70 °C |
| Brez halogena | V skladu z IEC 60754-1 |
| Gostota dima | V skladu z IEC 61034-2 |
| Korozivnost | V skladu z IEC 60754-2 |
| Ognjeodpornost | Brez halogena in zaviralec gorenja v skladu z IEC 60332-1-2 in IEC 60332-3-24 kat. C oz. IEC 60332-3-25 |
| Standi | Na osnovi EN 50525-2-51 |
SKU: T1005689
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005703
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005716
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005729
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005691
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005704
Zaloga DAR: 15
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005717
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005730
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005692
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005705
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005718
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005681
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005695
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005708
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 100
..
SKU: T1005721
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005734
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005683
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005697
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005710
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005723
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 200
..
SKU: T1005755
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005736
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005745
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005750
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005685
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005699
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005712
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005725
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005737
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005687
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005701
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005714
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005727
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005680
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005694
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005707
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005720
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T1005724
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..