Uporaba
Kot usklajeni brezhalogeni priključni kabel za naprave v električnih sistemih in ročnih električnih orodjih za fiksno vgradnjo in gibljivo uporabo brez natezne obremenitve in prisilnega vodenja. Primerno za polaganje v suhih, vlažnih ali mokrih prostorih, na prostem ob upoštevanju temperaturnega območja, ne pa tudi v tleh.
Posebnosti
- Povečana zunanja zaščitna obloga PUR, odporna na olja, odporna na kisline, alkalije, topila, hidrolizo, maščobe itd. (glej tabelo kemijska odpornost).
- Brez PWIS/brez silikona (med proizvodnjo).
- Povečana odpornost proti obrabi in rezanju, odporen na mikrobe.
- Zunanji plašč PUR, odporen na UV žarke.
- Brez halogena.
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2014/35/EU („Direktiva o nizki napetosti“) CE.
- Na zahtevo izdelujemo posebne izvedbe, druge dimenzije, prereze, barve žil in plašča.
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Gole bakrene pramenke |
|---|---|
| Klasa | V skladu z IEC 60228 kl. 5 |
| Material izolacije | Zmes iz gume |
| Označba žil | Po DIN VDE 0293-308 do 5 žil obarvano; z GNGE iz 3 žil |
| Prepletanost | Žile v plasteh |
| Material zunanjega plašča | PUR |
| Barva plašča | Oranžna |
| Nazivna napetost | Uo/U: H05BQ-F: 300/500 V; H07BQ-F: 450/750 V |
| Preskusna napetost | 3 kV |
| Odpornost vodnika | V skladu z IEC 60228 kl. 5 |
| Izolacijski upor | Najmanj 20 MΩ x km |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehnično prilogo |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | 4 xd |
| Najmanjši polmer pregibanja (premičen) | 12,5 xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | -50 °C / +90 °C |
| Delovna temp. (premičen) min/maks | -40 °C / +80 °C |
| Brez halogena | V skladu z IEC 60754-1 in IEC 60754-2 |
| Standardi | V skladu z HD22.10.S1, DIN VDE 0282 T10 |
| Preskušanje | HAR HD22.10.S1 |
SKU: T3500076
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 400
..
SKU: T3500014
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 14516
..
SKU: T3500015
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1505
..
SKU: T3500016
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2768
..
SKU: T3500017
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 5630
..
SKU: T3500018
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 11311
..
SKU: T3501186
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T3500019
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 5050
..
SKU: T3500020
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2237
..
SKU: T3500021
Zaloga DAR: 100
Zaloga TKD: 3792
..
SKU: T3500065
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 9360
..
SKU: T3500066
Zaloga DAR: 50
Zaloga TKD: 8883
..
SKU: T3500067
Zaloga DAR: 319
Zaloga TKD: 7942
..
SKU: T3500068
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1938
..
SKU: T3500069
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4473
..
SKU: T3500070
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3047
..
SKU: T3500071
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 107
..
SKU: T3500072
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 7431
..
SKU: T3500073
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 6705
..
SKU: T3500074
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4519
..
SKU: T3500075
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1057
..