Uporaba
Brezhalogenski inštalacijski kabel z elektrostatičnim ščitom na požarno občutljivih območjih z visoko koncentracijo ljudi in premoženja. Za telekomunikacijske in IT-sisteme za prenos podatkov in signalov brez izgub. Primerni za fiksno polaganje v suhih in vlažnih prostorih, na stenah in v stenah, na prostem, brez polaganja pod zemljo.
Posebnosti
- Celoten zaslon iz plastificirane aluminijaste folije.
- Pari v snopih (Bd).
- Brez LBS/brez silikona (med proizvodnjo).
- Na voljo tudi:
JH (St) H Bd BMK nx 2 x 0,8 mm kot požarni alarmni kabel z rdečim zunanjim plaščem.
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2006/95/EG ("Direktiva o nizki napetosti") CE.
- Instalacijski kabli niso primerni za visokonapetostne inštalacije ali vgradnjo pod zemljo.
- Na zahtevo izdelujemo posebne izvedbe, druge dimenzije, prereze, barve žil in plašča.
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Goli bakreni vodnik |
|---|---|
| Klasa | Vodnik Ø 0,6 mm (0,28 mm²), vodnik Ø 0,8 mm (0,50 mm²) |
| Material izolacije | Mešanica polimerov brez halogena |
| Označba žil | Različne barve po DIN VDE 0815 |
| Prepletenost | Žile v zvezdastih kvadratih |
| Oplet | Plastična laminirana aluminijasta folija z bakreno odtočno žilo |
| Material zunanjega plašča | Brezhalogena, negorljiva polimerna mešanica |
| Barva plašča | Siva (različica BMK: rdeča) |
| Nazivna napetost | 300 V |
| Preskusna napetost | 800 V |
| Odpornost vodnika | Prevodniška zanka: m0,6 največ 130 Ω/km; 0,8 največ 73,2 Ω/km |
| Izolacijski upor | Najmanj 100 MΩ x km |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehnično prilogo |
| Kapacitivnost | Največ 120 nF/km |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | 7,5 xd |
| Najmanjši polmer pregibanja (premičen) | 10 xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | -30 °C / +70 °C |
| Delovna temp. (premičen) min/maks | -5 °C / +50 °C |
| Brez halogena | Brez halogena |
| Ognjeodpornost | Ognjeodporen po DIN EN 50266-2-4, VDE 0472 in IEC 60332-3 CAT C gostota dima: nizek razvoj dima; korozija v skladu z VDE 0472 del 813 in IEC 60754-1 |
| Standardi | V skladu z DIN VDE 0815 |
V tej kategoriji trenutno ni izdelkov.