Uporaba
Zaščitena napajalna, krmilna in signalna linija za žerjavne sisteme, oskrbo z električno energijo za vozila za shranjevanje in iskanje, na industrijski televiziji za mobilne kamere in na obdelovalnih strojih Lahko se uporablja za vse nadzorne, merilne in telekomunikacijske namene. Primerno za uporabo v suhih in vlažnih prostorih.
Posebnosti
- Bistveno manjši polmer pregibanja v primerjavi z okroglimi kabli.
- Brez LBS/brez silikona (med proizvodnjo).
- Hladno prilagodljive različice KYCFLY, KYFLCY.
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2014/35/EU („Direktiva o nizki napetosti“) CE.
- Na zahtevo izdelujemo posebne izvedbe, druge dimenzije, prereze, barve žil in plašča.
- Razpoložljivo dodatno opremo najdete na straneh 15.35.XX.
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Gole bakrene pramenke |
|---|---|
| Klasa | V skladu z DIN VDE 0295 razred 5/6 ali IEC 60228 razred 5/6 |
| Material izolacije | PVC |
| Označba žil | V skladu z VDE 0293-308 je do 5 žil obarvanih, od 6 žil so črne z belimi številkami z GNGE ali brez njih ali posebnimi barvami |
| Prepletenost | Žile ali snopi, vzporedni drug z drugim |
| Plašč | Posamezne žile ali snopi z bakrenimi opleti ali zavitimi žilami, goli ali kositreni; pokritost ca. 70 % - 80 % |
| Material zunanjega plašča | PVC |
| Barva plašča | Črna, RAL 9005 |
| Odtis | Da |
| Nazivna napetost | 0,5 mm2 = 300 V; > 1,0 mm² = Uo/U 300/500 V |
| Preskusna napetost | 1,2 kV/2 kV |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehn. prilogo |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | 10 xd |
| Najmanjši polmer pregibanja (premičen) | 10 xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | Y ...: -25 °C / +60 °C; KY ...: -40 °C / +70 °C |
| Delovna temp. (premičen) min/maks | Y ...: -25 °C / +60 °C; KY ...: -30 °C / +70 °C |
| Temperatura na vodniku maks. | +70 °C |
| Ognjeodpornost | Samogasen in ognjeodporen v skladu z IEC 60332-1 |
| Standardi | na osnovi DIN VDE 0250 |
SKU: T3001736
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T3002275
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T3000674
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 18
..
SKU: T3000764
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1347
..
SKU: T3000671
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1042
..
SKU: T3000753
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3063
..
SKU: T3000672
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2112
..
SKU: T3000673
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1767
..
SKU: T3000681
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2004
..
SKU: T3000670
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1196
..
SKU: T3000669
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 549
..
SKU: T3000684
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4347
..
SKU: T3000682
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1157
..
SKU: T3000662
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1608
..
SKU: T3000680
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T3000687
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1520
..
SKU: T3000665
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T3000664
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 467
..