Uporaba
Toplotno in hladno odporni jedrni kabli, primerni, kjer imata vročina in mraz neposredni vpliv.
Posebnosti
- Večinoma odporen na kisline, alkalije in nekatera olja.
- Odobren za temperaturni razred vodnikov "H" do 180 °C.
- Od + 100 °C v odsotnosti zraka se mehanske lastnosti silikonskih kablov prezgodaj zmanjšajo, zato je treba zagotoviti zadostno prezračevanje.
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2014/35/EU („Direktiva o nizki napetosti“) CE.
- Na zahtevo izdelujemo posebne izvedbe, druge dimenzije, prereze, barve žil in plašča.
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Pocinkani bakreni vodniki ali bakrene žile |
|---|---|
| Klasa | v skladu z IEC 60228 (SID in SID/GL: masivni; SIF, SIF/GL & SIFv: razred 5; SIFF: razred 6; SIZ: razred 6, stolpec 4) |
| Material izolacije | Silikon |
| Označba žil | Različne barve, tudi GNGE |
| Prepletenost | SIFv: 2-žilni SIF, prepleteni skupaj; SIZ: 2 vzporedni žili, povezani ločeno |
| Oplet | Izvedba GL: oplet iz steklenih vlaken |
| Nazivna napetost | Uo/U: 300/500 V |
| Preskusna napetost | Do 1 mm² 1,5 kV,> 1,0 mm² 2 kV |
| Odpornost vodnika | Pri +20 °C v skladu z IEC 60228 kl. 5 |
| Izolacijski upor | Najmanj 2,0 GΩ x km |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehn. prilogo |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | SIF, SIFF, SIZ, SIFv: 5xd; SIF/GL, SID, SID/GL: 10xd |
| Najmanjši polmer pregibanja (premičen) | SIF, SIFF, SIZ, SIFv: 7,5xd; SIF/GL, SID, SID/GL: 15xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | -60 °C / +180 °C; kratek čas: +200 °C |
| Temperatura na vodniku maks. | +180 °C |
| Brez halogena | Brez halogena v skladu z IEC 60754-1 |
| Jedkost | V skladu z IEC 60754-2 |
| Ognjeodpornost | Samogasen in ognjeodporen v skladu z IEC 60332-1-2 |
SKU: T2500075
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3400
..
SKU: T2500436
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 15200
..
SKU: T2500078
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3300
..
SKU: T2501040
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500458
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 900
..
SKU: T2500445
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500097
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2900
..
SKU: T2500446
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3077
..
SKU: T2500084
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 500
..
SKU: T2500530
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500082
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 19100
..
SKU: T2500083
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3000
..
SKU: T2500080
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3400
..
SKU: T2500450
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500085
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500081
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 16100
..
SKU: T2500079
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 18999
..
SKU: T2500088
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 6799
..
SKU: T2500496
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 199
..
SKU: T2501186
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1080
..
SKU: T2500447
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4600
..
SKU: T2500463
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 17866
..
SKU: T2500472
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 20100
..
SKU: T2500098
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2700
..
SKU: T2501229
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 7400
..
SKU: T2500307
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 10500
..
SKU: T2501062
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 11300
..
SKU: T2500467
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4090
..
SKU: T2500112
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1065
..
SKU: T2500448
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 2100
..
SKU: T2500125
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4100
..
SKU: T2500310
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3100
..
SKU: T2500104
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 236
..
SKU: T2500107
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500156
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 100
..
SKU: T2500311
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3000
..
SKU: T2500566
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 3656
..
SKU: T2500462
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 367
..
SKU: T2500128
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 1195
..
SKU: T2500129
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4800
..
SKU: T2500132
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500135
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500139
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: Ni na zalogi
..
SKU: T2500142
Zaloga DAR: Ni na zalogi
Zaloga TKD: 4000
..