Uporaba
Montažni zaščiteni kabel za fiksno vgradnjo nad, na, v in pod ometom. Uporaba v suhih, vlažnih in mokrih prostorih, tudi v zidu in betonu, razen za neposredno vgradnjo v vibriran ali liti beton.
Posebnosti
- Večinoma odporen na kisline, alkalije in nekatera olja.
- Brez LBS/brez silikona (med proizvodnjo).
Namigi
- Skladno z RoHS.
- V skladu z Direktivo 2006/95/EG ("Direktiva o nizki napetosti") CE.
- Na zahtevo izdelujemo posebne izvedbe, druge dimenzije, prereze, barve žil in plašča.
Struktura in tehnični podatki
| Material vodnika | Goli bakreni vodnik |
|---|---|
| Klasa | V skladu z DIN VDE 0295 razred 1 ali 2 ali IEC 60228 razred 1 ali 2 |
| Material izolacije | PVC |
| Označba žil | V skladu z VDE 0293-308 |
| Prepletenost | Žile v plasteh |
| Material notranjega plašča | Polnilni plašč |
| Material zunanjega plašča | PVC |
| Barva plašča | Siva |
| Nazivna napetost | Uo/U: 300/500 V |
| Preskusna napetost | 2 kV |
| Odpornost vodnika | Pri +20 °C v skladu z DIN VDE 0295 razred 1 ali 2 ali IEC 60228 razred 1 ali 2 |
| Trenutna nosilnost | V skladu z DIN VDE, glej tehnično prilogo |
| Najmanjši polmer pregibanja (nameščen) | 4 xd |
| Delovna temp. (nameščen) min/maks | -40 °C / +70 °C |
| Delovna temp. (premičen) min/maks | - 5 °C / +70 °C |
| Temperatura na vodniku maks. | + 70 °C v obratovanju; +160 °C v primeru kratkega stika |
| Ognjeodpornost | V skladu z VDE 0472-804-B in IEC 60332-1 |
| Standardi | V skladu z DIN VDE 0250 del 204 |
| Preskušanje | VDE |
Prikazujem 1 od 0 do 9 (0 strani)